67 NDS öğrencisi NDS-Galatasaray Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen Yeni Teknolojiler Sertifikası programını başarıyla tamamladı

Sekiz aylık yoğun bir çalışma programı sonucunda Yeni Teknolojiler Sertifika programının tüm etaplarını başarıyla tamamlayan 67 Notre-Dame de Sion öğrencisi 13 Haziran günü Galatasaray Üniversitesinde gerçekleşen törende sertifikalarını aldılar.

Törene yıl boyunca eğitimleri gerçekleştiren okulumuz Eğitim Teknolojileri Koordinatörü ve Matematik Öğretmeni Elisée Reclus, aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. A. Teoman Naskalı’nın yanında Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ziya Ulukan, Galatasaray Üniversitesi Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Müjde Erol Genevois, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gülfem Alptekin, Galatasaray Üniversitesi Rektör danışmanı, Meslek Yüksekokulu Müdürü aynı zamanda okulumuz Fizik öğretmeni Yrd. Doç. Dr. Erden Tuğcu, Okul Müdürümüz Yann de Lansalut ve müdür yardımcımız, Bilgi İletişim Teknolojileri Öğretmenimiz Yeşim Özçubukçu katıldılar.

Hem Galatasaray Üniversitesi hem Notre Dame de Sion Fransız Lisesi tarafından onaylanmış olan sertifikalara hak kazanan öğrenciler kendilerine sunulan bu olanaktan son derece memnun olduklarını dile getirdiler.

11 B sınıfından Naz Arslan “ Çok mutluyum ve bu belgeye hak kazandığım için gururluyum. Bu programdan bahsedildiğini duyduğum anda hemen kaydoldum ve düşündüğüm gibi muhteşem bir sene oldu”, 11G sınıfından Egemen İşcan “Çok faydalandığım bir eğitim oldu, şimdiye kadar teknolojiyle ilgili bu kadar kapsamlı bir eğitime katılmamıştım." sözleriyle görüşlerini dile getirdiler.

Tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.

Programla ilgili bilgileri okumak için tıklayınız.http://www.nds.k12.tr/Yeni-Teknoloj...