20 Ekim 2014’te, Rouen’da bulunan Uluslararası I.N.S.A. Enstitüsü Bölüm Başkanı Sayın Gérard-Vincent Martin, 12. sınıf öğrencilerine kurumunu tanıtan bir sunum yaptı. Toplantıda otuz kadar katılımcı öğrenci vardı.
![](IMG/jpg/img_0766_copie_2.jpg)
Gérard-Vincent Martin, Rouen kentinin sunduğu avantajları açıkladıktan sonra, Enstitünün öğrenci kabul kriterleri ve I.N.S.A. içindeki uzmanlık seçimiyle ilgili bilgiler verdi.
![](IMG/jpg/img_0769_copie.jpg)
Toplantının son bölümünde mühendislik eğitimi hakkında çeşitli sorular sorma fırsatı bulan öğrencilere Enstitüyü tanıtan birer broşür verildi.