NDS’de Yıl Sonu Çekilişi

Yıl sonu tatili öncesi, NDS’nin Gösteri Salonu’nda C.E.S.(Okul Öğrenci Birliği) Başkanı Ali Sarp Mesçioğlu tarafından bir çekiliş düzenlendi.

Gösteri Salonu’nda Ali Sarp, ilk önce Okul Öğrenci Birliği tarafından hazırlanan « Kırmızı Sana Çok Yakışıyor » temalı fotoğraf yarışmasında ilk üç dereceye giren öğrencilerin isimlerini açıkladı. Sıralamaya göre, 10 F öğrencisi Selen Y. üçüncü; 12 F öğrencisi Alp R. ikinci ve 10 A öğrencisi Ata K. birinci oldular. Her üçünü de kutluyoruz!

Fotoğraf yarışması ve onu izleyen çekilişin temaları aynıydı. Bu vesileyle, o gün öğrenciler istisnai olarak kırmızı kıyafetlerle okula geldiler.

Kazananları belirlemek üzere, C.E.S.’in üç üyesi yılbaşı çekilişindeki on şanslı sayıyı seçtiler. Kazananlardan her biri, Okul Aile Birliği tarafından hediye edilen iki kişilik tiyatro biletinin sahibi oldular.

Ardından çekiliş devam etti ve aynı şekilde başka numaralar da seçildi. Yeni galipler, poloroid fotoğraf makinesi, iki adet şarj aleti, bir çift hoparlör, 180 TL tutarındaki hediye çeki, 100 TL değerinde iki adet Zara hediye çeki, 50 TL değerinde üç adet kantin hediye çeki ve yine Okul Aile Birliği tarafından hediye edilen Notre-Dame de Paris gösterisi için iki adet çift kişilik bilet gibi hediyeler kazandılar.