Konser| Seonghyeon Leem • Piyano

9 Mayıs 2024 19:30

Konsere katılım sadece rezervasyonla mümkündür. Rezervasyonlar online yapılmaktadır. Telefonla rezervasyon kabul edilmemektedir. Rezervasyonlar için gerekli link, konserden bir hafta önce çevrim içi yayınlanacaktır.

Seonghyeon Leem 2022 İstanbul Orchestra’Sion-Uluslararası Piyano Yarışması’nda Birincilik Ödülü’nü aldı. Bu yıl 5. yapılan yarışmada Seonghyeon Leem, Fransa Başkonsolosu Olivier Gauvin Birincilik Ödülü ve Cemal Reşit Rey Birincilik Ödülü’nü de alarak öne çıktı.

2022 yarışma finali ve ödül töreni hakkında daha fazla bilgi.

PROGRAM:
Program, daha sonra internet üzerinden ilan edilecektir.

Seonghyeon Leem, piyanist

Güney Koreli piyanist Seonghyeon Leem, Avrupa’daki ilk çıkışını Viyana’daki Mozarthaus Konzertsaal’da yaptı. Gian Battista Viotti Uluslararası Müzik Yarışması ve Moskova Uluslararası Piyano Yarışması’nda ödül kazandı. Oda müziğinin yanı sıra solo performans sergilemekte üstün bir motivasyona sahiptir. Almanya, Avusturya, Macaristan, Belçika, İspanya, Polonya ve Güney Kore’de sahne aldı. Hâlen Salzburg ve Leipzig’de okumaktadır ve Musica Mundi Festivali eğitim kadrosunun bir üyesidir.

Geçmiş ve güncel sezon konserlerimizi «Lycée Notre-Dame de Sion CULTURE» adlı Youtube kanalımız üzerinden dinleyebilir ve izleyebilirsiniz.