02 Temmuz Cuma günü 09.00-17.00 saatleri arasında Asil Listeden kayıt olan öğrenciler
Sıra No. | Adı, Soyadı | Puanı |
---|---|---|
1 | İ*** Ö******** | 459,5931 |
2 | MUSTAFA DENİZ KUDU | 457,2687 |
3 | D**** E****** | 441,1071 |
4 | N** E****** | 440,8596 |
02 Temmuz Cuma günü 09.00-17.00 saatleri arasında asil listeden okulumuza 7 öğrenci kaydolmuştur.
Yedek listede bulunan ilk 13 öğrencinin 5 Temmuz Pazartesi günü 09.00-15.00 saatleri arasında kayıt hakkı bulunmaktadır.
Kontenjan açığı kalması durumunda 5 Temmuz Pazartesi günü saat tam 15.00’te kontenjan açığı kadar öğrenci için isim okunacak; puan sırasıyla kayıt işlemi yapılacaktır.
Asil listeden 3 öğrenci 7 Temmuz tarihinde kayıt çekmiştir.
05 Temmuz Pazartesi günü 09.00-15.00 saatleri arasında 1. Yedek Listeden kayıt olan öğrenciler
Sıra No. | Adı, Soyadı | Puanı |
---|---|---|
5 | DURU TÜYSÜZOĞLU | 436,7825 |
6 | SELİN BATTAL | 433,3334 |
7 | C**** K******* | 430,6782 |
8 | D**** O**** | 429,2124 |
9 | E** G***** | 428,4792 |
10 | A**** K****** | 426,7953 |
11 | B**** T******* | 421,5273 |
12 | F***** S**** | 416,9092 |
13 | N** T**** | 410,9064 |
14 | NAİRA YASMİN RÜSTEM | 407,5879 |
15 | D**** Ö**** | 392,6344 |
05 Temmuz Pazartesi günü 15.00-17.00 saatleri arasında 2. Yedek Listeden kayıt olan öğrenciler
Sıra No. | Adı, Soyadı | Puanı |
---|---|---|
16 | LAL SERTKAYA | 390,2737 |
17 | KUZEY TÜKEL | 386,3484 |
07 Temmuz Çarşamba günü 3 öğrenci için kontenjan açığı oluşmuştur.
08 Temmuz Perşembe günü 09.00-15.00 saatleri arasında kayıt olan 3 öğrenciler
Sıra No. | Adı, Soyadı | Puanı |
---|---|---|
18 | C** Y**** | 385,5687 |
19 | A****** P**** | 385,3801 |
20 | D**** T******** | 385,2428 |
23/08/2021 Pazartesi
9. sınıfa geçiş sınavlarında başarılı olan ancak ön kayıt kayıt yöntemiyle hazırlık sınıfına kaydolmayı tercih eden bir öğrenci durum değerlendirmesi sonucunda 9. sınıfta okuma kararı almıştır.
Sıra No. | Adı, Soyadı | Puanı |
---|---|---|
21 | N**** Ü**** | 439,9052 |
Tüm öğrencilerin e-okul kayıtları okulumuza alınmıştır.