2009 ÖSS Yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.
Öğretmen, aile, öğrenci işbirliğiyle ortak çabasının ve öğrencilerimizin düzenli, özverili çalışmalarının sonucu olan gurur tablosunu paylaşırken tüm öğrencilerimizi başarıları için tebrik ederiz.
Ekteki tabloda ÖSS , Galatasaray İç Sınavı ve yurtdışı üniversitelerine kabul sonuçları belirtilmiştir.
ÖSS sonucuna göre , Galatasaray Üniversitesi iç sınavıyla ve yabancı üniversitelere kabul sonucunda 2009 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME
Ad | Soyad | ÖSS Üniversite | Fakülte | Galatasaray Üniversitesi | Yurtdışı | Fakülte |
---|---|---|---|---|---|---|
Ahmet Saruhan | ŞİMŞEK | İstanbul Bilgi | Sinema ve Televizyon(Burslu) | Siyaset 6.Asil | Metz | Information-Communication |
Alangoya Ayşegül | ATEŞ | İstanbul Bilgi | Ulusl.Ticaret ve İşletmecilik | Nice Sophia Antipolis | Information-Communication | |
Alkan | KURT | Koç | Ekonomi(İngilizce) | |||
Altuğ | ALTINBAŞ | İstanbul Bilgi | Hukuk | Aix-Marseille II | Histoire de l’art et Archéologie | |
Anıl | YÜCEL | İstanbul Teknik | Bilişim Sistemleri Müh. (UOLP-SUNY BINGHAMTON) | |||
Arda Bleda | UYSAL | Bahçeşehir | Endütri Mühendisliği | |||
Arda Sarven | BALCI | Işık | Mühendislik Programları | Lyon 1 | Sciences et Technologie pour L’Ingénieur | |
Aslı Deniz | GÜNDEZ | İstanbul | İktisat (İng) | Siyaset 2.Asil |
Strasbourg Louis Pasteur |
Droit |
Aybike | İPLİKÇİ | İstanbul Bilgi | Sosyoloji (Burslu) | Hukuk 6.Asil |
Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Economie-Gestion |
Aysu | TAŞKOY | İstanbul | İşletme (İng) | İşletme 7.Asil |
||
Ayşe Hilal | MENLİOĞLU | Endüstri 5.Asil |
||||
Batuhan Alparslan |
ÖZCAN | Uludağ | İktisat (İÖ) | Lille 2 | Economie-Gestion | |
Beril | BULAT | Orta Doğu Teknik | Küresel ve Ulus.İlişkiler (UOLP-SUNY BINGHAMTON) |
|||
Bilge | AYDOĞAN | İstanbul | İşletme(İng) | |||
Burcu | KUŞCU | Bahçeşehir | Psikoloji | Nice Sophia-Antipolis |
Information Communication | |
Buse | ÇAPRAZ | Koç | Bilgisayar Mühendisliği (İng) | |||
Buse | SEVİNDİK | Bilkent | Uluslararası İlişkiler (Destek burslu) |
Lille 2 | AES | |
Can Askan | MAVİ | Yıldız Teknik | İşletme | Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Economie-Gestion | |
Cansu | ERDİNÇ | Yeditepe | Biyomedikal Mühendisliği | |||
Cenan | TÜZEL | Sosyoloji 1.Asil |
Montpellier III | Psychologie | ||
Ceren | ERDURAK | İstanbul | İktisat | |||
Ceren | YÜCE | Sabancı | Ekonomi-Yönetim Bilimleri | Grenoble 2 Neuchatel |
Economie-Gestion Economie-Gestion | |
Ceyda | ÖZTÜRK | İstanbul Bilgi | Hukuk | |||
Coşku | ARSLANBOĞAN | Boğaziçi | Tarih | Sosyoloji 3.Yedek |
Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Histoire de l’art |
Defne | BAYVAS | İstanbul | Fransız Dili ve Edebiyatı | |||
Didem | ÇANKAYA | Marmara | İktisat | |||
Dila | ALKAN | Koç | Kimya-Biyoloji Müh.(İng) | |||
Dilay | ONUR | Sabancı | Ekonomi-Yönetim Bilimleri | |||
Doğan | KAFTANOĞLU | Sabancı | Mühendislik ve Doğa Bilimleri |
Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Economie-Gestion | |
Duygu | SANCAKLI | Koç | Ekonomi (İng) | Paris 5 | Economie-Gestion | |
Ece | DEDEOĞLU | İstanbul Bilgi | Hukuk | Strasbourg Robert Schuman III |
Droit | |
Ece | DEMİREL | İstanbul Teknik | İşletme (UOLP-SUNY New Paltz) | Montpellier 1 | Economie-Gestion | |
Ece | HARPUTLU | İstanbul | İktisat | Nice Sophia-Antipolis | Economie-Gestion | |
Ece | VURAL | Virginia, ABD Paris I Panthéon-Sorbonne |
Liberal Arts and Sciences Economie-Gestion | |||
Eda | GÜRSES | İstanbul Teknik | İnşaat Mühendisliği (UOLP-SUNY BUFFALO) |
|||
Elif | ÇEVİKER | Yıldız Teknik | Mütercim-Tercümanlık(Fransızca) | Strasbourg Louis Pasteur |
Droit | |
Erdal Çağrı | SARAOĞLU | İstanbul Ticaret | Uluslararası Ticaret | |||
Erdener | BALALAN | Yeditepe | Bilgisayar Mühendisliği | |||
Erkan Yücel | ÖZTÜRK | İstanbul Bilgi | Hukuk | |||
Esra Leyla | ÜNSAL | Mimar Sinan Güzel Sanatlar |
Şehir ve Bölge Planlama | Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Hisoire de l’Art | |
Fatma Burcu | ÖZCENGİZ | Koç | İşletme (İng)(Destek Burslu) | İşletme 5.Asil |
||
Fikret Onur | KARAMERCAN | İstanbul | Mütercim-Tercümanlık(Fransızca) | |||
Gizem | SARIŞEN | Bahçeşehir | Mimarlık | |||
Gizem | TIĞLI | Sabancı | Ekonomi-Yönetim Bilimleri | Lille 2 | AES | |
Gizem Makbule | KARASU | İstanbul | Mütercim-Tercümanlık(Fransızca) | |||
Görkem | YÜKSEL | Sabancı | Mühendislik ve Doğa Bilimleri |
Endüstri 4.Asil |
Fédération Gay-Lussac Lille |
Chimie |
Gözde | KAYA | Koç | Arkeoloji ve Sanat Tarihi (İng) (Destek Burslu) |
|||
Hacer Hande | ARAT | Yeditepe | Kimya Mühendisliği | |||
Hande | TEVER | Yıldız Teknik | Mütercim-Tercümanlık (Fransızca) |
Fransızca 7.Asil |
Lumière Lyon 2 | Sociologie |
Irmak | ARIĞ | Marmara | Siyaset Bilimi & Ulus.İlişkiler (İng) | İşletme 10.Asil |
||
İbrahim Utku | BAYRAK | İstanbul Kültür | Uluslararası İlişkiler (%25 burslu) | |||
İlayda | DOĞU | İstanbul Bilgi | Psikoloji | |||
İlksu | GÖKSU | Sabancı | Mühendislik ve Doğa Bilimleri |
Lyon 1 | Pharmacie | |
İrem | AYDIN | İstanbul Teknik | İşletme(UOLP-SUNY New Paltz) | Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Economie | |
İsmail | BOZANOĞLU | İstanbul Teknik | Maden Mühendisliği | |||
Joanna | TOURDİEV | Marmara | İktisat (İng) | İktisat 9.Asil |
||
Kaan | PEKİN | Rennes 1 | Médecine | |||
Levent | ERSEZGİN | Ege | Sanat Tarihi | |||
Mehmet Algan | ATİLLA | Koç | Elektrik-Elektronik Müh. (İng) | Grenoble 1 | Sciences et Technologie pour L’Ingénieur | |
Mehmet Efe | FIRAT | Boğazıçı | Tarih | Sosyoloji 2.Asil |
Nancy 2 | Histoire |
Melahat Özge | OĞUZ | İstanbul Bilgi | Hukuk | Siyaset 12.Yedek |
||
Melis | ÖZGÖREN | Koç | Hukuk (İng) | İktisat 10.Asil |
Montpellier III | AES |
Melis | TOPCUOL | Koç | Uluslararası İlişkiler (İng) | |||
Metecan | BOZYİĞİT | Sabancı | Ekonomi-Yönetim Bilimleri | İktisat 2.Asil |
||
Mina | EKİCİ | New York Institute |
Advertising | |||
Narot | ÇETİNKAYA | Sabancı | Ekonomi-Yönetim Bilimleri (Başarı Bursu) |
İşletme 3.Asil |
||
Neslihan | YAĞLI | Marmara | İşletme | |||
Nihan | YILDIZ | İstanbul Bilgi | Hukuk | Lyon 2 | Sciences Politiques | |
Pelin | CANKURT | Marmara | İşletme (İng) | İşletme 4.Asil |
Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
AES |
Rengin Ece | ILICALI | Yıldız Teknik | Mütercim-Tercümanlık(Fransızca) | |||
Renk | KEMALOĞLU | İstanbul Bilgi | Hukuk | |||
Sabin | KASPAROĞLU | İstanbul Teknik | Kimya Mühendisliği | Matematik 1.Asil |
||
Seda | ÇEŞMEBAŞI | Sabancı | Sanat ve Sosyal Bilimler | Nice Sophia-Antipolis | Information Communication | |
Sedef | SEBÜKTEKİN | Yeditepe | Peyzaj Mimarlığı (Destek burslu) |
|||
Selen | ROYLAS | İstanbul | Eczacılık | |||
Serdar Alican | HÜDAVERDİ | Piri Reis | Gemi Makineleri (İng) | |||
Serlin | SERAP | İstanbul Bilgi | Hukuk | Tours | Lettres Modernes | |
Serna | VARTİKOĞLU | İstanbul Bilgi | Hukuk | |||
Serra | TORUN | Ege | Tarih | Felsefe 2.Asil |
Paris 10 | Histoire |
Sinem | VURAL | Koç | Ekonomi (İng) | Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Economie | |
Şehbal Pelin | ESMER | Uluslararası 3.Asil |
||||
Talar | BOŞNAK | Bahçeşehir | Matematik-Bilgisayar (%50 Burslu) |
|||
Tara | KÜÇÜKALTUNYAN | İstanbul Teknik | İşletme (UOLP-SUNY New Paltz) | |||
Tolga | KUZDERE | Michigan State | Marketing | |||
Tolga Can | TUNÇ | İstanbul Bilim | Tıp | Endüstri 9.Asil |
||
Tuğçe | KAYABAY | Yeditepe | Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Destek Burslu) |
|||
Tunga | UYAR | İstanbul Bilgi | Ekonomi | Paris Panthéon-Assas |
Economie-Gestion | |
Ümit Can | ÖZDEMİR | Bahçeşehir | Mekatronik Mühendisliği | |||
Yasemin | ÖNER | İstanbul | İşletme (İng) | İşletme 9.Asil |
Lille 1 | Economie-Gestion |
Yasemin Nora | ASAAD | Yıldız Teknik | Mütercim-Tercümanlık (Fransızca) |
|||
Yiğit | VERDİOĞLU | İstanbul Kültür | İşletme (%25 Burslu) | |||
Zeynep | GÜRSOY | İstanbul | Hukuk | Hukuk 9.Asil |
Paris 1 Panthéon-Sorbonne |
Economie-Gestion |
Zeynepgül | ATSIZ | Yıldız Teknik | Mütercim-Tercümanlık (Fransızca) |