français | Türkçe

giriş

Tuluyhan Uğurlu’dan sevgililer günü konseri

14 Şubat 2010, 15:00

| Konser , biletix

TULUYHAN UĞURLU AŞKI VE SEVGİYİ ANLATIYOR
 

Tuluyhan Uğurlu’dan 14 Şubat Sevgililer Günü için çok farklı bir konser. Uğurlu, “aşk, sevgi ve sevgili” için yazdığı yeni eserler ve duygusal çalışmalarından derlenmiş yepyeni yorumlarla seyircisinin karşısında. Notre Dame de Sion Lisesi’nin tarihi atmosferi içinde düzenlenen konser aynı gün iki seans olarak düzenlendi.
İster yalnız, ister aileniz, arkadaşınız, isterse sevgilinizle gelebileceğiniz “aşkı ve sevgiyi” her boyutuyla anlatan farklı bir Sevgililer Günü etkinliği.

200’ün üzerinde fotoğrafla hazırlanan görsel sunum eşliğinde seslendirilecek konser boyunca, aşk üzerine dünden bugüne uzanan mitolojik öyküler, yaşanmış hikâyeler, aşk ve sevgi üzerine şiirler Tuluyhan Uğurlu’nun büyüleyici müziğine eşlik ediyorlar. Tuluyhan Uğurlu Sevgililer günü Konseri, sadece çiftlerin değil, dünyaya sevgi ile bakabilen herkesin izlemesi gereken çok özel bir buluşma.

Tuluyhan Uğurlu Sevgililer Günü konserlerinde KAHVE DÜNYASI bugüne özel ürünlerle konser öncesi ve iki bölüm arasında çeşitli ikramlar yapacaktır. 

***

Tuluyan Uğurlu hahhında daha geniş bilgi istiyorsanız, buraya tıklayınız.

***

Biletler için: Biletix

Biletler konser başlamadan bir saat önce okul girişinde satılacaktır.

Toplu bilet indirimleri için Ayşe Engez’i 0532 610 48 95 numaradan arayabilir ayseengez@tuluyhanugurlu.com adresine mail atabilirsiniz.

recherche


Duyurular

Moodle Sınav Takvimi Veli / Bilgi E-OKUL web-mail