français | Türkçe

giriş

Trioletta

21 Aralık 2010, 19:30

| Konser , Herkese açık

Oda Müziği

Davetiye için buraya tıklayın.

TRİOLETTA

Göknil Genç  - Viyola

Beste Karaçetin Hoşses - Klarinet

Müge Hendekli  - Piyano

PROGRAM:

W.A Mozart

Trio "Kegelstatt" K 498

Carl Reinecke

Trio op. 264

-Ara-

Robert Schumann

"Marchenerzahlungen" (Peri Masalları) op.132

Göknil Genç

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Ani İnci ile viyola eğitimine başladı ve 2000 yılında mezun oldu. Yurt içinde ve dışında master class çalışmaları yaptı. 1997’den bu yana, 25. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali başta olmak üzere İstanbul’da ve başka kentlerde resital ve oda müziği konserleri vermektedir.Genç aynı zamanda, çocuklar için yazdığı tiyatro oyunu, hikaye ve romanları ile yazarlık yaşamını sürdürmekte, Türkiye’nin pek çok kentinde çocuklarla klasik müzik ve edebiyat söyleşilerine katılmaktadır.
Genç, M.S.G.S.Ü.Devlet Konservatuvarında araştırma görevlisidir.

Beste Karaçetin

1981 yılında İstanbul’da doğdu. 1992 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanarak Klarinet eğitimine Gürhan Eteke ile başladı.
İstanbul’da başta Cemal Reşit Rey, İŞ Sanat Konser Salonu, Atatürk Kültür Merkezi ve daha birçok önemli salonlarda, Solo, Oda müziği şeklinde ve orkestralarla birçok konser verdi. 2001 yılından bu yana Klarinet çalışmalarına Orhan Doğaner ile devam eden Beste Karaçetin halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarıında araştırma görevlisi olarak doktora eğitimine devam etmektedir.

Müge Hendekli

1975’te İstanbul’da doğdu. 1981-1997 yılları arasında Prof. Ova Sünder’in öğrencisi olarak İ.Ü. Devlet Konservatuvarında yarı zamanlı piyano öğrenimi gördü. 1993’te Robert Lisesi ve 1997’de B.Ü. Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. 24, 25 ve 29. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali Genç Solistler dizisinde yer aldı. 1999’da New York Üniversitesinde Dr. Sara Davies Buechner ile sürdürdüğü master eğitimini tamamladı. 2002-2008 arasında İTÜ MİAM Müzik Doktora programında Devlet Sanatçısı Ayşegül Sarıca ile çalıştı. Hendekli 2009 yılında kurulan modern müzik topluluğu Hezarfen Ensemble’ın daimi üyesi olup İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında yardımcı doçent olarak görev almaktadır.

recherche


Duyurular

Moodle Sınav Takvimi Veli / Bilgi E-OKUL web-mail