français | Türkçe

giriş

Trio Konseri

15 Ocak 2009, 20:00

| Konser , Herkese açık

Oda Müziği

Istanbul Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile

Davetiye için buraya tıklayınız.

TRİO KONSERİ

BESTE KARACETİN, Klarnet

MÜGE HENDEKLİ, Piyano

GÖKNİL GENÇ,Viyola

PROGRAM

MAX BRUCH

Viyola, Klarnet ve Piyano için sekiz parça Op.83

Nr.1 Andante

Nr.2 Allegro con moto

Nr.3 Andante con moto

Nr.4 Allegro agitato

Nr.5 “Rumanische Melodie”

Nr.6 “NachtGesange Nocturno”

Nr.7 Allegro Vivace ma non troppo

Nr.8 Moderato

ARA

JOHN JACOBSSON

Viyola, Klarnet ve Piyano Op.83 için üç parça Op. 45

ALFRED UHL

Viyola, Klarnet ve Piyano için Küçük Konçerto

Allegro con brio

Grave

Vivo

BİYOGRAFİ

Beste Karaçetin

1981 yılında İstanbul’da doğdu. 1992 İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanarak Klarnet eğitimine Gürhan Eteke ile başladı. İstanbul’da başta Cemal Reşit Rey, İş Sanat Konser Salonu, Atatürk Kültür Merkezi gibi daha birçok önemli salonlarda, Solo, Oda müziği ve Orkestra gibi topluluklarla birçok konserler verdi. 2001 yılından bu yana Klarnet çalışmalarına Orhan Doğaner ile devam eden Beste Karaçetin halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ında Araştırma Görevlisi olarak Doktora eğitimine devam etmektedir.

Göknil Genç

1977 yılında İstanbul’da doğdu. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Ani İnci ile viyola eğitimine başladı ve 2000 yılında mezun oldu. Yurt içinde ve dışında master klas çalışmaları yaptı. 1997’den bu yana, 25. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali başta olmak üzere İstanbul’da ve başka kentlerde resital ve oda müziği konserleri vermektedir. Genç aynı zamanda, çocuklar için yazdığı tiyatro oyunu, hikaye ve romanları ile yazarlık yaşamını sürdürmekte, Türkiye’nin pek çok kentinde çocuklarla klasik müzik ve edebiyat söyleşilerine katılmaktadır. Genç, M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuvarı’nda araştırma görevlisidir.


Müge Hendekli

1975’te İstanbul’da doğdu. 1981-1997 yılları arasında Prof. Ova Sünder’in öğrencisi olarak İ.Ü. Devlet Konservatuvarı’nda yarı zamanlı piyano öğrenimi gördü. 1993’te Robert Lisesi ve 1997’de B.Ü. Felsefe Bölümü’nden mezun oldu. 24, 25 ve 29. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali Genç Solistler dizisinde yer aldı. 1999’da New York Üniversitesi’nde Dr. Sara Davies
Buechner ile sürdürdüğü master eğitimini tamamladı. 2002-2008 arasında İTÜ MİAM Müzik Doktora programında Devlet Sanatçısı Ayşegül Sarıca ile çalıştı. Halen, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda öğretim görevlisidir.

Davetiye için buraya tıklayınız.

recherche


Duyurular

Moodle Sınav Takvimi Veli / Bilgi E-OKUL web-mail