Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün NDS Ziyareti

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Selman Küçük ve Şube Müdürü Sayın Gülden Cevahir 8 Mart Salı günü okulumuzu ziyaret ettiler. Öncelikle, okul müdürü ve idari kadro ile bir araya gelerek okulun akademik ve kültürel çalışmaları hakkında kapsamlı bilgi aldılar. Ardından öğretmenler odasında kadın öğretmenlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar ve tüm öğretmenlere çalışmaları için teşekkür ettiler.

Okul koridorlarında ilerlerken etüt odasında piyano çalan öğrencilere rastlayan konuklarımız, öğrencilerimizden mini bir resital dinleyerek geleceğin müzisyenleriyle sohbet ettiler; sınıflar, kütüphane, spor kompleksi, gösteri salonu, kantin olmak üzere okulun çeşitli mekanlarını gezerek bilgi aldılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Küçük, girdiği bir hazırlık sınıfında öğrencilere geleceğe dair büyük hayaller kurmaları ve bu hayallere ulaşırken de bolca kitap okumalarını öğütledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Selman Küçük’e ve Şube Müdürümüz Sayın Gülden Cevahir’e ziyaretlerinden ötürü içtenlikle teşekkür ederiz.