Öğretmenler Yıl Sonu Töreni

Her yıl sonunda, Notre-Dame de Sion Lisesi topluluğu olarak, emeklilik veya yeni mesleki ufuklar için okulumuzdan ayrılan meslektaşlarımıza güle güle demek için bir araya geliyoruz.

Bu tören, onlara içtenlikle teşekkür etmeye ve projeleri, yeni görevleri ile gelecek yaşamları için başarılar dilemeye bir vesile oluyor.
Haziran 2020’de hiçbir tören yapılamadığından, 25 Haziran 2021’de düzenlenen törende geçen yıl okulumuzdan ayrılan meslektaşlarımız da onurlandırıldı. Okul Aile Birliği Başkanı Berna Laçin Eşiz de törende veliler adına öğretmenlere teşekkürlerini sundu.

Matematik öğretmenlerimiz Elia Güzel, Sevil Öğreten, Evelyne Luneau ve Ursula Burke, kimya öğretmenimiz Ani Benglian, medyatek sorumlumuz Nunzia de Palma, Fransızca öğretmeni Lionel de Bansard, okul doktoru Dr. Berşan Aytaç, okul yeminli mali müşaviri Arto Baklacıoğlu ve hizmetli Silva Beduoğlu’na okul müdürü Yann de Lansalut teşekkürlerini sundu.

Ardından Müdür Yann de Lansalut duygulu veda konuşmasını yaptı, 17 yıllık müdürlük dönemi boyunca beraber çalıştığı herkese herkese teşekkürlerini sundu. Okul Kurucu Temsilcisi Soeur Monique, Türk Müdür Başyardımcısı Suzan Sevgi, Neslin Değişen Sesi Okulları Müdürü Aylin Kızıler, öğretmenler adına Matematik öğretmeni Lida Golba konuşmalarıyla Müdür Yann de Lansalut’ye teşekkürlerini sundular.

Bu tören vesilesiyle, tüm lise topluluğu, Müdür Yann de Lansalut’ye iyi bir emeklilik dönemi diledi.