Novavon

3 Mart 2010 20:00

Davetiye için, buraya tıklayın.

NOVAVON

1.Flüt : Fırat Esenerli Coşkun

2.Flüt : Selin Sümbültepe

3. Flüt ve Alto Flüt : Ayşen Bulut

4.Flüt ve Bas Flüt: Sıla Gerbağa

PROGRAM

*Ay Gız - Cihangir Cihangirov (Azeri) / Düzenleme : Orçun Orçunsel

*Katibim - Anonim / Düzenleme : Orçun Orçunsel

*Bülbülüm Altın Kafeste - Muzaffer Sarısözen (Rumeli) / Düzenleme : Orçun Orçunsel

*Yedi Kule - Vangelis Papazoğlu (Yunan)/ Düzenleme : Orçun Orçunsel

*Yemen Türküsü - Duriye Keskin (Orta Anadolu) / Düzenleme : Orçun Orçunsel

*FABLE ANTIQUE ’’ bir eski anadolu masalı’’ /Orçun Orçunsel

*prologue

*Şaman

*bayram

*enterlude

*zeybek

*Finale

Ara

* Adios Muchachos - Carlos Gardel/ Düzenleme : Sercan Büyükedes

* Caminito - Carlos Gardel / Düzenleme : Sercan Büyükedes

* Oblivion - Astor Piazzolla / Düzenleme : Orçun Orçunsel

* Libertango - Astor Piazzolla / Düzenleme : Orçun Orçunsel

* Divertimento-jazz / Raymond Guiot

* The Pink Panther - Henry Mancini / Düzenleme : Atıl Aksoy

Ayşen BULUT PANCARCI ( Flüt / Alto Flüt )

1984’te Lüleburgaz’ da doğdu. Flüt eğitimine 1997 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde Evrim Gündüz ile başladı. 1 yıl sonra İstanbul Devlet Opera ve Balesi flüt sanatçısı Yusuf Berrak ile çalışmalarına devam etti.

1998 yılında M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuarına Doç. Ayla Uludere’nin flüt sınıfına kabul edildi.2000 yılında St. Zagora’da flüt yarışmasına katıldı ve 3.’lük aldı.Schibon, L. Oşavkova, V. Bottazzini, A. Still, H. Straubb, E. Gallante, G. Spasov, P. Berteletti, Raffaele Trevisiani, J. De Arruda Campos, Emmanuel Pahud, Sibel Kumru Pensel, Philippe Bernold, Maxence Larrieu, Bülent Evcil, M. Möller ve Patrick Gallois’nin düzenlediği master class’lara katıldı.Marmara Eğitim Kurumları, Taksim Sahnesi, Akatlar Kültür Merkezi, Afife Jale Sahnesi, Bilgi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Ekav Sanat Merkezi, Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezi ( Lüleburgaz ), Villa Bernocchi ( Premeno – İtalya ), Borusan Kültür Ofisi, Avusturya Kültür Ofisi, İtalyan Kültür Merkezi, M.S.G.S.Ü. Oditoryumu, AKM, CRR’de solo, oda müziği ve orkestra konserlerinde yer aldı. İ.T.Ü Maçka Kampüsü’nde M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuvarı Orkestrası ile F. Doppler’ in 2 Flüt Concerto’sunu seslendirdi.

2008 yılında M.S.G.S.Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt Anasanat Dalı Lisans programından mezun olmuş, 2008’de M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuvarı Yüksek Lisans Programına kabul edilmiştir.2009 yılından bu yana Marmara Üniversitesi’nde flüt öğretmenliği yapmaktadır.

Fırat ESENERLİ COŞKUN ( Flüt )

1987’de Ankara’ da doğdu. Flüt eğitimine 1996’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarında Doç. Ayla Uludere ile başladı.1999’da M.S.G.S.Ü. Rotary Klübü’nün düzenlemiş olduğu yarışmada 2.’lik, 2000’de Bulgaristan’ın St. Zagora kentinde düzenlenen yarışmada 2.’lik ve 3.’lük derecelerini elde etti.

2001’de Michigan’da düzenlenen Interlockhen Arts Camp’a CD kaydıyla kabul edildi. 2003’te Bulgaristan’ın Sofia kentinde düzenlenen yarışmaya katıldı. 2006’da Lions Klübü’nün Adana’da düzenlediği yarışmaya katıldı.Schibon, Lidya Oşavkova, Vieri Bottazzini, A. Still, H. Straubb, E. Gallante, G. Spasov, P. Berteletti, Raffaele Trevisiani, J. De Arruda Campos, Sibel Kumru Pensel, Philippe Bernold, Maxence Larrieu, Emmanuel Pahud, Bülent Evcil, M. Möller ve Patrick Gallois’nin düzenlediği master class’lara katıldı. Marmara Eğitim Kurumları, Taksim Sahnesi, Akatlar Kültür Merkezi, Afife Jale Sahnesi, Bilgi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Ekav Sanat Merkezi, Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezi ( Lüleburgaz ), Villa Bernocchi ( Premeno – İtalya ), Borusan Kültür Ofisi, Avusturya Kültür Ofisi, İtalyan Kültür Merkezi, M.S.G.S.Ü. Oditoryumu, AKM, CRR’de solo, oda müziği ve orkestra konserlerinde yer aldı. 2007’de İ.T.Ü Maçka Kampüsü’nde M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuvarı Orkestrası ile Cecile Chaminade Flüt Concertino’sunu seslendirdi ve aynı yıl mezun olarak M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuvarı Yüksek Lisans Programına kabul edildi.2008 yılından bu yana İstanbul Şehir Tiyatroları’nda görev alan Fırat Esenerli Coşkun, aynı zamanda 2009 yılından beri Marmara Üniversitesi’nde flüt öğretmenliği yapmaktadır.

Sıla GERBAĞA ( Flüt / Bas Flüt )

Flüt eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarına kabul edilerek, Arş. Gör. Özlem Noyan ile başladı.2000 yılında Bulgaristan’ın St. Zargora kentinde düzenlenen üflemeli sazlar yarışmasında 3.’ lük ve 4.’lük aldı. 2001 yılında Amerika’nın Michigan kentinde düzenlenen Interlocken Sanat Kampı’na CD kaydı ile kabul edildi.

2002 yılında Bulgaristan’ın Sofya kentinde düzenlenen Üflemeli Sazlar Yarışmasında 2.’lik, 2003 yılında 3.’lük aldı.J. De Arruda Campos, Bülent Evcil, Sibel Kumru Pensel, M. Larrieu, Lidya Oşavkova, Vieri Bottazzini, A. Still, E. Gallante, G. Spasov, Emmanuel Pahud, Raffaele Trevisiani ve Patrick Gallois’nin düzenlediği master class’lara katıldı.Marmara Eğitim Kurumları, Taksim Sahnesi, Akatlar Kültür Merkezi, Afife Jale Sahnesi, Bilgi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Ekav Sanat Merkezi, Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezi ( Lüleburgaz ), Villa Bernocchi ( Premeno – İtalya ), Borusan Kültür Ofisi, Avusturya Kültür Ofisi, İtalyan Kültür Merkezi, M.S.G.S.Ü Oditoryumu, AKM, CRR’de solo, oda müziği ve orkestra konserlerinde yer aldı. İ.T.Ü Maçka Kampüsü’nde M.S.G.S.Ü. Devlet Konservatuvarı Orkestrası ile F.Doppler’in 2 Flüt Concerto’sunu seslendirdi.

2008 yılında M.S.G.S.Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Flüt Anasanat Dalı Lisans programından mezun oldu.2009 yılında İTÜ Müzik İleri Araştırmalar Merkezi ( MİAM ) Flüt Bölümü, Yüksek Lisans programına kabul edilmiştir.

Selin SÜMBÜLTEPE ( Flüt )

1986’da Hatay’da doğdu. Flüt eğitimine 2000 yılında Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarına girmeye hak kazanarak Türkol Çankaya ile başladı. Lisans 2. sınıfa kadar Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitimini sürdürüp, 2007’de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na kabul edilerek 1 yıl Doç. Ayla Uludere ile çalıştı.Halit Turgay, Gülşen Tatu, Bülent Evcil, Emmanuel Pahud, Maxence Larrieu ve Sibel Kumru Pensel’in düzenlediği masster class’lara katıldı.

Mersin Üniversitesi Uğur Oral Kültür Merkezi, Mersin Üniversitesi Yenişehir Kampüsü İstemihan Talay Konser Salonu, Galatasaray Üniversitesi, Ahmet Adnan Saygun Konser Salonu, Mersin Devlet Opera ve Balesi’nde çocuk oyunları, Mersin üniversitesi Oda Orkestrası ve öğrenci orkestralarıyla çeşitli konserlerde yer aldı. Halen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Lisans 4. sınıfta Vieri Bottazini ile çalışmalarını sürdürmektedir.