français | Türkçe

giriş

Ladies and Gentlemen

25 Şubat 2010, 20:30

| Konser , Bilet : 15 TL

Müzikal

LADIES & GENTLEMEN İstanbul

Ladies & Gentlemen Müzikal Topluluğu, 2005 yılında Çelik Kasapoğlu tarafından kurulmuştur. Ladies & Gentlemen, müzikal tiyatro ile ilgilenen profesiyonel sanatçıları ve farklı meslek sahiplerini aynı çatı altında toplamıştır. Topluluğun repertuvarında, ağırlıklı olarak Londra ve Broadway müzikallerinden parçalar, film müzikleri, caz ve popüler müzik türlerinden parçalar yer almaktadır.

Topluluk üyeleri, gerek orkestra, gerekse piyano eşliği ile çok sesli koro ansamble ve solo performanslar sergilemektedirler. Ladies & Gentlemen, sanat severler tarafından beğeni ile izlenen müzikal tiyatronun Türkiye’de yaygınlaşmasını amaçlamanın yanı sıra topluluk olarak başarılı yapımlarda yer almayı hedeflemektedirler.

Topluluk kendi konserlerinin yanı sıra, Sezen Aksu, Sertab Erener, Alessandro Safina ve Ferhat Göçer gibi isimlerle başarılı projeler gercekleştirmiştir. Ladies & Gentlemen, 80 kişiye varan kadrosu ile şu anda Türkiye’deki en büyük müzikal topluluğu kimliğini taşımaktadır.

Topluluğun Müzik Direktörlüğü’nü hâlen, kurucusu Çelik Kasapoğlu yürütmektedir.

ZEBRASS

Dinamik, keyifli ve kaliteli müzik yapmak üzere bir araya gelen yedi genç adamın eseri olan ZEBRASS, Temmuz 2008’de kuruldu. Grup o tarihten bu yana çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Grubun solisti ve trombonisti Dünya Kızılçay ile birlikte davulda Nurtun SharMan, trompette ve vokalde Erencan Ereren, klavyede ve vokalde Can Lüleci, gitarda ve vokalde Ozan Menekşe, bas gitarda Umut Şimşekli, saksafon, flüt ve vokalde ise Ozan Özcan yer alıyor.

Repertuvarında funk, soul ve R&B türünde cover parçalara yer veren grup, bakır nefeslilerin karşı konulamaz çekiciliğini dinleyicileriyle paylaşıyor. Yepyeni bir müzik tecrübesi yaşamak ve gerçekten iyi vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olan ZEBRASS, sahne çalışmalarıyla stüdyo faaliyetlerini bir arada sürdürmektedir.

Biletler

Biletler konser başlamadan bir saat önce okul girişinde satılacaktır.

Bilet fiyatları 15 YTL

Biletler numarasızdır.

recherche


Duyurular

Moodle Sınav Takvimi Veli / Bilgi E-OKUL web-mail