C.E.S.’in İzmir gezisi

C.E.S. 28 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında İzmir’e bir gezi düzenledi.

Okuldan sonra otobüsle İzmir’e doğru yola çıktık. Mola verdiğimiz zamanlarda gezideki herkesle kaynaşma fırsatı bulduk. İlk gece Konak’ta bir otelde kaldık. Ertesi gün yoğun programımız başladı. Program gerçekten çok dolu doluydu.

Her şeyi yapmaya, her yeri görmeye vaktimiz vardı. Rehberlerimiz bizlere çok yardımcı oldu. Şirince, Efes Antik Kenti, Meryem Ana Kilisesi, St.Jean Kilisesi ve İsa Bey Cami gibi birçok yeri gezdik.

İkinci gün ise Kuşadası’na gittik. Otelde vakit geçirme imkanımız oldu ve bazı öğrenciler denize girmeyi bazıları ise odalarında dinlenmeyi tercih ettiler.

Dönecek olmamıza rağmen pazartesi günü de programımız doluydu. Dönüş saatine kadar başta Bergama olmak üzere birçok yeri gezdik.

İstanbul’a dönerken herkes gezi bittiği için biraz üzüntülüydü fakat geziye katılan biri olarak gezi sırasında herkesin çok eğlendiğini söyleyebilirim. CES’e bu geziyi düzenlediği için ve öğretmenlerimiz Hande Yumak, İbrahim Tolunay, Ulya Tabaklar ve Nadine Şenkür’e bu gezide bize eşlik ettikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Zeynep Özkan 10B