français | Türkçe

giriş

Veli-Öğretmen Görüşme Günleri

Öğretim diliÖğretmenDersVeli ile görüşme
fr Ahmet Enver ÇETİNÇELİK Biyoloji / Trafik ve İlk yardım / Müdür YardımcısıRandevu ile
fr Ajda Ahu GİRAY MüzikPazartesi 13.20-14.00
fr Ani BENGLİAN KimyaPazartesi 09.35-10.15
en Annick JOHNSON İngilizceCuma 09.35-10.15
tr Asım Aliş SAĞIROĞLU FelsefeÇarşamba 09.35-10.55
fr Aurélie FRAU KOZAK Fransızca / Müdür YardımcısıRandevu ile
fr Bahar DÜLDÜL FransızcaPazartesi 11.35-12.15
en Banu HATİPOĞLU İngilizceSalı 08.40-09.20
en Beatris FINDIK İngilizcePazartesi 10.25-11.05
fr Belkacem Ryad MERAD BOUDIA BiyolojiSalı 08.40-09.20
tr Berrak ERTOSUN SÖZEN TarihÇarşamba 13.10-13.50
fr Betül EYÜBOĞLU Kimya / Fen BilimleriPerşembe 11.35-12.15
tr Cemil CEYLAN Dil Anlatım-Türk EdebiyatıÇarşamba 08.00-08.40
fr Claire LAFARGUE DE GRANGENEUVE FransızcaPerşembe 09.35-10.15
fr Dilek MAVİ TABUR FransızcaPazartesi 08.50-09.45
fr Elia GÜZEL MatematikPazartesi 09.45-10.25
fr Elisée RECLUS MatematikÇarşamba 13.10-13.50
fr Emmanuelle BEAUFILS FransızcaSalı 09.35-10.15
tr Engin İSPİR Dil Anlatım-Türk Edebiyatı-TürkçePerşembe 09.35-10.35
fr Erden TUĞCU FizikPazartesi 11.45-12.25
fr Evelyne LUNEAU MatematikSalı 10.15-10.55
fr Fatih DEMİR MatematikPazartesi 11.45-12.25
fr Françoise MIRABILE FransızcaPazartesi 10.15-10.55
tr Funda POYRAZ PsikologRandevu ile
tr Gökçe BİLİCİ Rehber ÖğretmenRandevu ile
tr Gülhuma Tejade SAVAŞ Dil Anlatım-Türk Edebiyatı-TürkçeCuma 08.40-09.20
tr Güner ILICA Beden EğitimiPazartesi 13.20-14.00
tr Hande YUMAK Dil Anlatım-Türk Edebiyatı-TürkçeSalı 08:40-09.35
tr Hanife TAŞDELEN Dil Anlatım -Türk EdebiyatıÇarşamba 08.00-08.40
tr Hatice ONARAN Dil Anlatım -Türk EdebiyatıÇarşamba 09.35-10.15
tr Hayrettin KAYA TarihPazartesi 13.10-13.50
fr Hülya TAŞKIN FransızcaSalı 12.15-12.55
tr Hüsnü PEKER Beden EğitimiPerşembe 09.35-10.15
tr İbrahim TOLUNAY CoğrafyaÇarşamba 09.35-10 .05
fr İpek KASPİ MatematikCuma 09.35-10.15
en Jülide DAĞTEKİN İngilizceCuma 08.40-09.20
fr Kamil Cem ÖZATALAY SosyolojiPazartesi 13.20-14.00
fr Lida GOLBA MatematikPerşembe 08.40-09.20
fr Lin ÖZYÖNÜM MatematikÇarşamba 12.15-12.55
fr Lionel BANSARD FransızcaSalı 13.50-14.30
fr Marc SUTRA FransızcaÇarşamba 10.15-10.55
fr Marc-Antoine REBUT FransızcaCuma 09.35-10.15
fr Merve ÇALIŞKUR Kimya / Fen BilimleriPazartesi 10.25-11.00
fr Mirey AJİ DERKAZEZ Müdür YardımcısıRandevu ile
tr Müjgan ARAL Dil Anlatım -Türk EdebiyatıCuma 08.40-09.20
fr Nadine ŞENKÜR Fransızca / Müdür YardımcısıRandevu ile
fr Nil HAMAMCIOĞLU Fransızca /PsikolojiSalı 11.35-12.15
tr Nilgün YAMAN TarihPazartesi 10.15-10.55
tr Numan MALKOÇ Din Kültürü ve Ahlak BilgisiÇarşamba 09.35-10.15
fr Öykü KARSAN KimyaPazartesi 10.25-11.05
fr Özlem YAMAN Biyoloji - Sağlık BilgisiCuma 13.10-13.50
fr Patricia SÖNMEZ FransızcaÇarşamba 10.15-10.55
fr Pauline RIVES FransızcaPerşembe 09.35-10.15
fr Régine WINISDOERFFER FransızcaCuma 09.35-10.15
fr Romain CAVET FransızcaSalı 09.35-10.15
fr Roni KANDİYOTİ FizikÇarşamba 08.40-09.35
fr Sarem ŞEŞETYAN Rehber ÖğretmenRandevu ile
fr Selman ATALAY FizikÇarşamba 13.10-13.50
tr Semra DUMAN Beden EğitimiCuma 11.35-12.15
fr Sennur ŞEN MatematikPazartesi 13.20-14.00
tr Seval EROL CoğrafyaPerşembe 10.15-10.55
fr Sevil ÖĞRETEN MatematikPazartesi 13.20-14.00
fr Sevinç ÖZDEN FERKOUS FransızcaPazartesi 11.45-12.25
en Sinead HOLOHAN İngilizcePerşembe 08.40-09.20
fr Stéphane MONNET FransızcaÇarşamba 10.15-10.55
fr Suzan SEVGİ Kimya / Türk Müdür Başyard.Randevu ile
tr Tuna SAIKALI Rehber ÖğretmenRandevu ile
tr Ulya TABAKLAR Dil Anlatım-Türk Edebiyatı-TürkçePazartesi 08.50-09.30
fr Ursula BURKE MatematikCuma 09.35-10.15
en Veysel IŞIKLI İngilizcePazartesi 11.45-12.25
fr Walid ZEKRI Resim / Görsel SanatlarPazartesi 13.10-13.55
fr Yann DE LANSALUT Biyoloji / MüdürRandevu ile
fr Yeşim ÖZÇUBUKÇU Matematik/Bilgi İletişim Teknolojileri/Müdür YardımcısıRandevu ile

recherche

Duyurular

Moodle Sınav Takvimi TICE (Dijital Ortam Eğitimi Paylaşımları) Veli / Bilgi Veli-Öğretmen Görüşme Günleri E-OKUL web-mail